Koncept Hradec Králové s.r.o.
Koncept Hradec Králové s.r.o.
Střelecká 214, 500 02 Hradec Králové

Tel.: +420 495 521 999
E-mail: info@koncepthk.cz
www.koncepthk.cz
Oborová řešení

E-commerce pro Helios Green

Úvod » Oborová řešení » E-commerce pro Helios Green

Pokročilá integrace internetového prodeje do Helios Green

Datové propojení informačního systému Helios Green s internetovým obchodem otevírá nové možnosti komunikace s obchodními partnery a podstatně zjednodušuje proces správy produktů, zákazníků a objednávek.

Import dat od dodavatelů v prostředí IS Helios Green

Modul "Import dat od dodavatelů" umožňuje importovat data od dodavatelů do informačního systému Helios Green s cílem aktualizovat vybrané informace na skladových kartách zboží a případně pak dále tato data exportovat na e-shop. Využití modulu je např. pro pravidelnou aktualizaci cen nebo skladové dostupnosti, ale i popisů zboží, obrázků, importů vlastností/parametrů zboží, záruky, dph, recyklačních poplatků, případně dalších údajů. Modul "Import dat od dodavatelů" obsahuje i funkci, která nabídne automatické založení kmenové karty zboží v Helios Green a následně i na e-shopu v případě, že dodavatel zařadí do ceníku nové zboží. V Helios Green jsou vytvořeny nové funkce sloužící k nastavení parametrů, které definují priority pro aktualizaci dat (skupiny vlastností) na kmenových kartách zboží.

Profesionální datové propojení Helios Green a internetového prodeje

Modul pro datové propojení zabezpečuje oboustrannou komunikaci mezi internetovým obchodem (nebo internetovými obchody) a informačním systémem Helios Green. V Helios Green vzniklo podstatné rozšíření funkcionality v modulu SKLAD, kdy kmenová karta zboží obsahuje veškeré podklady nutné pro aktualizaci údajů v e-shopu a nabízí také vytvoření základní SEO optimalizace, které je možné generovat automaticky (SEO popis, SEO název, klíčová slova).
Dále je v Helios Green rozšířena funkcionalita pro zpracování objednávek došlých z e-shopů. K nativním třídám obsažených standardně v Helios Green navíc přibyla konfigurovatelná funkce, která zajišťuje import objednávek z internetového obchodu (nebo internetových obchodů) do informačního systému Helios Green .

Optimalizace obchodních a logistických procesů v Helios Green

Modul obsahuje soubor Workflow procesů pracujících i s nově vytvořenými funkcemi. Umožňuje optimalizovat obchodní a logistické procesy v Helios Green. Zákazník dostává sadu předpřipravených optimalizovaných procesů ve Workflow, které popisují celý životní cyklus objednávky v Helios Green - od jejího vzniku až do vyskladnění/odeslání koncovému zákazníkovi.

Internetový obchod pro Helios Green

Pro prodej e-shopu společně s Helios Green je připravena speciální edice internetového obchodu obsahují rozšířenou funkčnost, která reflektuje na požadavky středních a větších společností. Řešení internetového obchodu je možné dodat ve variantě B2C i B2B. Pokročilou integraci do informačního systému Helios Green zabezpečují moduly „Datové propojení Helios Green a internetového obchodu", „Import dat od dodavatelů" a „Optimalizace obchodních a logistických procesů".