Koncept Hradec Králové s.r.o.
Koncept Hradec Králové s.r.o.
Střelecká 214, 500 02 Hradec Králové

Tel.: +420 495 521 999
E-mail: info@koncepthk.cz
www.koncepthk.cz

Koncept Hradec Králové s.r.o.
Střelecká 214
50002 Hradec Králové
Tel.: +420 495 521 999
Email: info@koncepthk.cz

HELIOS

Helios Green

Úvod » HELIOS » Helios Green

Řešení pro velké a středně velké společnosti, které hledají ucelený podnikový informační systém, jenž se snadno přizpůsobí konkrétním potřebám firmy.

Helios Silver partnerSystém vyjma standarního jádra, jehož součástí je např. i CRM a Business Intelligence, obsahuje i specializované moduly tvořící oborová řešení pokrývající široké spektrum podnikatelských aktivit. Množství, relevance a dostupnost důležitých informací ve chvíli, kdy je potřebujete, zaručí úspěch vašich strategických rozhodnutí - Helios Green je nástrojem právě pro taková rozhodnutí.

... seznamte se s našimi oborovými řešeními >>>

Přizpůsobivost

Snadno se přizpůsobí všem potřebám vaší firmy. Podpoří nejenom procesy ekonomické, ale i mnohé další. Není už třeba žádných evidencí v papírové formě či v souborech, vše se odehrává přímo v systému. Právě díky jeho maximální přizpůsobivosti není pro vytváření nejrůznějších funkcí třeba vývoje. Vše bez problémů zvládne správce systému ve vaší firmě. Navíc - ač svým rozsahem velký - přizpůsobí Helios Green své uspořádání pro každého z uživatelů tak, aby mu poskytoval náležitou jednoduchost a komfort.

Otevřenost a kompatibilitu

Schopnost „domluvit se" s jinými systémy je v případě informačního systému Helios Green maximální. Zákazník získává garanci, že komunikace uvnitř vaší organizace, s obchodními partnery i orgány státní správy bude ctít technologické i legislativní standardy jak české, tak i vyplývající z členství v EU. Informační systém Helios Green podporuje technologie, které spolupracují s jinými typy softwaru (XML, EDI atd.).

Standardizovanost

Informační systém Helios Green je vyvíjen v úzké spolupráci s firmou Microsoft a s velkým důrazem na standardizaci. Je integrován s řadou standardních aplikací firmy Microsoft a respektuje českou legislativu i mezinárodní normy. Zákazník tak získává jistotu, že tento software bude možné využívat dlouhodobě a dále rozvíjet.

Technologickou vyspělost

nformační systém Helios Green je vyvíjen ve vícevrstvé architektuře klient/server a využívá technologii Microsoft SQL Server. Součástí informačního systému je podpora vzdálených pracovišť a přístup k systému prostřednictvím internetu. Helios Green využívá moderní platformu Microsoft .NET, která přináší do tvorby ERP systémů zcela nové možnosti, především v oblastech integrace s jinými aplikacemi, v zabezpečení systému či v datové komunikaci. Informační systém Helios Green je otevřený k externím technologiím.

Bezpečnost

ERP systém Helios Green disponuje propracovaným systémem přístupu k datům. Přístupová práva lze přesně definovat, což umožňuje monitorovat události v systému a vytvářet bezpečnostní protokoly.